Recenzenci

 

Recenzenci tomu 110/2020

Krzysztof Cyrek - Nicolaus Copernicus University
Piotr Czubla - University of Lodz
Dmytro Haskevych - National Academy of Sciences of Ukraine
Caroline Heitz - Bern University
Iwona Hildebrand-Radke - Adam Mickiewicz University
Knut Kaiser - Helmholtz Centre Potsdam
Tomasz Karasiewicz - Nicolaus Copernicus University
Gennady Khlopachev - Museum of Anthropology and Ethnography, Peter the Great Kunstkamera of the Russian Academy of Sciences
Olesia Kononenko - National Academy of Sciences of Ukraine
Marek Krąpiec - AGH University of Science and Technology
Daniel Makowiecki - Nicolaus Copernicus University
Małgorzata Malkiewicz - University of Wrocław
Leszek Marks - University of Warsaw
Przemysław Mroczek - Maria Curie-Skłodowska University
Jakub Niebieszczański - Adam Mickiewicz University
Andrzej Pelisiak - University of Rzeszów
Elena Pranckenaite - Klaipėda University
Jerzy Skoczylas - Adam Mickiewicz University
Dmitry Subetto - Herzen University, Northern Water Problems Institute
Michał Woszczyk - Adam Mickiewicz University
Magdalena Zborowska - Poznań University of Life Sciences

 

Recenzenci tomu 109/2019

Zuzanna Bielec-Bąkowska - Uniwersytet Śląski
Tadeusz Ciupa - Uniwersytet Jana Kochanowskiego
Leszek Kolendowicz - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Zygmunt Górka - Uniwersytet Jagielloński
Beata Meyer - Uniwersytet Szczeciński
Jan Rodzik - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Robert Szmytkie - Uniwersytet Wrocławski
Magdalena Szmytkowska - Uniwersytet Gdański
Piotr Szukalski - Uniwersytet Łódzki

 

Recenzenci tomu 108/2019 

Ewa Bednorz - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Krystyna Bryś - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Bogdan Chojnicki - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Bartosz Czernecki - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Małgorzata Falarz - Uniwersytet Śląski
Krzysztof Jarzyna - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Joanna Jędruszkiewicz - Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Małgorzata Kleniewska - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Grzegorz Majewski - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Michał Marosz - Uniwersytet Gdański
Dorota Matuszko - Uniwersytet Jagielloński
Marek Nowosad - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Hanna Ojrzyńska - Uniwersytet Wrocławski
Katarzyna Piotrowicz - Uniwersytet Jagielloński
Agnieszka Podstawczyńska - Uniwersytet Łódzki
Katarzyna Szyga-Pluta - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Agnieszka Wypych - Uniwersytet Jagielloński

 

Recenzenci tomu 107/2018

Ryszard K. Borówka - Uniwersytet Szczeciński
Olga Druzhinina - Immanuel Kant Baltic Federal University
Maria Fajer - Uniwersytet Śląski
Barbara Fiałkiewicz-Kozieł - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Wacław Florek - Akademia Pomorska
Iwona Hildebrand-Radke -  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Michał Jankowski Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Zdzisław Jary - Uniwersytet Wrocławski
Tomasz B. Karasiewicz - Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Marek Kasprzak - Uniwersytet Wrocławski
Renata Kołodyńska-Gawrysiak - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Józef Kukulak - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Maria Łanczont - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Marek Majewski - Akademia Pomorska
Mirosław Makohonienko - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Paweł Molewski - Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Jerzy Nitychoruk - Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II
Daniel Okupny - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Joanna Petera-Zganiacz - Uniwersytet Łódzki
Ewa Smolska - Uniwersytet Warszawski
Józef Superson - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Jacek B. Szmańda - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Piotr Szwarczewski - Uniwersytet Warszawski
Andrzej Traczyk - Uniwersytet Wrocławski
Krzysztof Wójcicki - Uniwersytet Śląski

 

Recenzenci tomu 106/2017

Piotr Czubla – Uniwersytet Łódzki
Stanisław Fedorowicz – Uniwersytet Gdański
Wacław Florek – Akademia Pomorska
Maria Górska-Zabielska – Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego
Zdzisław Jary – Uniwersytet Wrocławski
Tomasz Kalicki – Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego
Tomasz Karasiewicz – Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Elżbieta Kobojek – Uniwersytet Łódzki
Kazimierz Krzemień – Uniwersytet Jagielloński
Józef Kukulak – Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Adam Łajczak – Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Marek Majewski – Akademia Pomorska
Michał Makos – Uniwersytet Warszawski
Małgorzata Malkiewicz – Uniwersytet Wrocławski
Anna Michno – Uniwersytet Jagielloński
Piotr Migoń – Uniwersytet Wrocławski
Krystyna Milecka – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Przemysław Mroczek – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Milena Obremska – Instytut Nauk Geologicznych PAN
Joanna Petera-Zganiacz – Uniwersytet Łódzki
Irena Pidek – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Małgorzata Pisarska-Jamroży – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Ewa Smolska – Uniwersytet Warszawski
Lucyna Wachecka-Kotkowska – Uniwersytet Łódzki
Adam Walanus – Akademia Górniczo-Hutnicza
Piotr Weckwerth – Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Barbara Woronko – Uniwersytet Warszawski
Piotr Paweł Woźniak – Uniwersytet Gdański
Wojciech Zgłobicki – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Paweł Zieliński – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Marcin Żarski Państwowy – Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy

 

Recenzenci tomu 105/2016

Bernard Cedro - Uniwersytet Szczeciński
Zdzisław Jary - Uniwersytet Wrocławski
Tomasz Karasiewicz - Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Piotr Kittel - Uniwersytet Łódzki
Sławomir Kobojek - Uniwersytet Łódzki
Dominik Kopeć - Uniwersytet Łódzki
Grzegorz Kowalewski - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Piotr Kulesza - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Andrzej Łachacz - Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Marek Majewski - Akademia Pomorska w Słupsku
Małgorzata Malkiewicz - Uniwersytet Wrocławski
Małgorzata Mazurek - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Anna Michno - Uniwersytet Jagielloński
Krystyna Milecka - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Joanna Mirosław-Grabowska - Instytut Nauk Geologicznych PAN
Daniel Okupny - Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN
Joanna Petera-Zganiacz - Uniwersytet Łódzki
Małgorzata Roman - Uniwersytet Łódzki
Renata Stachowicz-Rybka - Instytut Botaniki im. W. Szafera PAN
Magdalena Suchora - Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Kazimierz Tobolski - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza; WSKSM Toruń
Klara Tomaszewska - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
Juliusz Twardy - Uniwersytet Łódzki
Artur Zieliński - Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego